Jak zadowolić swojego faceta?

przyjemność bez seksuZapytaj co sprawia, że czują się zamknąć w relacji i będziesz od razu wskazują na intymność seksualna garstkę facetów. Ale sex nie jest cały obraz. Wszyscy ludzie mają szeroki zakres potrzeb w ramach relacji poza seksem.

Istnieje kilka uogólnień na temat mężczyzn, które można rozważyć, gdy starasz się uszczęśliwić swojego mężczyzny. Ale poza nią, że trzeba dowiedzieć się, co sprawia, że go zaznaczyć jako osoba fizyczna.

Przestrzeń i wolność

„Mężczyźni są jak gumki,” mówi John Gray, Ph.D., autor „Mężczyźni są z Marsa, kobiety są z Wenus”. Może się wydawać on niespodziewanie wyciąga daleko, szczególnie kiedy właśnie zaczął czuć się blisko. Większość ludzi mają silną potrzebę autonomii i niezależności i nie chcą być głuchy. Czasami inne istotne mogą czuć się lekceważone. Jeśli Twój mężczyzna wydaje się być oderwanie, Pokaż mu miłości przez puszczania. Dać mu przestrzeni i wolności, którą on pragnie. Ty będziesz tylko odepchnąć go dalej Jeśli trzymać się go.

Szacunek i podziw

Jest jednym z najlepszych potrzeb dla większości mężczyzn w związku muszą czuć się szanowany i podziwiany. Można komunikować się tej kwestii poprzez słowa i czyny. Czasami potrzebny jest delikatnie wycisnąć dłoni i werbalne afirmacji do niech wie, że jesteś w jego rogu. Z drugiej strony można wyrządzić poważne uszkodzenia jego ego i relacji z ostrą krytyką, charakterek lub dokuczliwy.

Miłość i przebaczenie

Jeśli masz już listę pralni wszystkich usterek Twój mężczyzna lub sposobów, on cię zranić, wrzucić ją. Budując sprawy przeciwko niemu, one układania się powodów go opuścić. Po tym wszystkim stałe poczucie winy jest obciążenie, które większość ludzi nie chce nosić. Ludzie popełniają błędy, i wiele z tych błędów może wydawać się głupie. Pozwól im iść i zrobić mu czuć się akceptowane przez Twoje przebaczenie.

Zawsze mów szczerą prawdę

Większość ludzi nienawidzę gry znajdziesz w wielu relacjach: półprawdy, manipulacji i underhanded bierne agresywność. Oni po prostu chcą prosto, tak mówić, co jest w twoim umyśle. Wielu z nich są straszne czytać w myślach i nigdy nie dowiedzieć się, co myślisz. Mniej jest ukrywana i bardziej wyraźnie rozmawiasz o Twoje oczekiwania, bardziej bezpieczne i mniej sfrustrowany, robi wrażenie w relacji.

Zrób to, co lubi

Trochę czasu, aby dowiedzieć się, co jest ważne, aby człowiek na poziomie osobistym. Według dr Gary Chapman, autor „The Five miłość języków,” mężczyźni mają jeden lub dwa „miłość języków” które mówią im: słowa afirmacji, czas, fizycznego dotyku, (który nie musi być seks), prezenty lub akty służby. Dr. Willard F. Harley, Jr., autor „Jego potrzeb, jej potrzeb,” wyjaśnia, że każda osoba w związku ma określonych potrzeb emocjonalnych, które jest albo nie jest spotkanie swojego partnera. Kilka potrzeb wspólne dla mężczyzn to Towarzystwo rekreacyjne i fizyczne schorzenia. Jeśli jesteś pewien tego, co mówi Twój mężczyzna, zrobić rozeznanie i zadawać mu pytania. Nie pożałujesz, poznanie go trochę lepiej i Dowiedzcie się, co tak naprawdę dostaje go będzie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *